Biz Kimiz?

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde kendi mülkümüz olan 6500 m2 kapalı alan içerisinde, özmal araç filosu ve yemek sektöründe 20 yılı aşan hizmet deneyimine sahip kadrosu ile birlikte yola çıkan, fark yaratan bir firmayız. Günlük 40.000 tabldot kapasitemiz ile fabrikalar, hastaneler, ofisler ve işyerlerinin günlük yemek ihtiyacını gidermenin yanı sıra özel organizasyonlar içinde “Hazır Yemek Üretimi” faaliyetini gerçekleştirmekteyiz. İşimizi ve müşterimize hizmeti çok seviyoruz. SAFRAN'da kalite, tam eğitimli ve deneyimli personeli ile başlar, sağlıklı gıda ürünleri ve ekipman ile desteklenir, hizmet ve kalite anlayışı, müşteri beklenti ve memnuniyeti ile devam eder. Her müşterimiz bizim için özeldir. Doğru ve etkin iletişim ile müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını belirler, onların beklentilerine hızlı ve özgün çözümler buluruz. SAFRAN ekibi olarak insan sağlığı, gıda kalitesi ve güvenliği, temizlik, sunum ön planda tutularak tam eğitimli kadromuz ile hizmet veririz. Dürüstlük temel prensibimizdir. Takım ruhu ile çalışırız. Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile aramızda içten bir bağlılık vardır. Yenilikçi güce sahip, kaliteli, özverili tedarikçilerimizle uzun vadeli ve güvenilir çözüm ortaklıkları oluştururuz. Tüm faaliyetlerimizde Gıda Güvenliği, Çevre ve İş Güvenliği ile Kalite Yönetim Sistem Standartlarına, üyesi olduğumuz kuruluşların koşullarına, tüm ilgili yasal mevzuat hükümlerine uyarız.

Misyonumuz

Geleneksel mutfak lezzetlerimize sahip çıkarak, insan sağlığını önemseyen, güven ve saygı ile hareket eden, sürekli eğitimlerle gelişen teknolojiye ayak uyduran bir firma olmak ve sevginin en lezzetli şeklini sunarak yaşam kalitesini arttırmak.

Vizyonumuz

Operasyonel mükemmellik, üstün kalite, müşteri memnuniyeti ve yenilikçi bakış açısıyla beklentilerin ötesinde hizmet ve değer lideri bir firma olmak

Değerlerimiz

  • Dürüstlük 
  • Şeffaflık
  • Takım Çalışması ve Sorumluluk Bilinci
  • Kalite
  • Müşteri Memnuniyeti